O NAS


Nasze priorytety
Historia
Marki własne
Galeria sklepów
Eko-odpowiedzialni
Bezpieczeństwo produktów
Nasi dostawcy
Kontakt - Centrala
Gwarancja Najniższej Ceny
Wakacje z Mattel

Toys"R"Us

Toys”R”Us jest międzynarodową firmą specjalizującą się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży. Znakiem rozpoznawczym sieci jest duża powierzchnia handlowa sięgająca średnio 2 tys.m2. Historia marki rozpoczyna się w 1948 roku, kiedy to został otwarty Children’s Bargain Town – poprzednik Toys”R”Us. Centrala firmy znajduje się w Wayne, w New Jersey. Już w 1978 roku sieć rozpoczęła ekspansję międzynarodową.

Obecnie Toys”R”Us posiada około 1 600 sklepów w 36 krajach, z czego kilkanaście w Polsce. Dzięki współpracy z wieloma producentami, w sklepach Toys”R”Us czeka na Państwa zróżnicowany asortyment w przystępnej cenie. W ofercie sklepu znajdują się między innymi: zabawki, sprzęt sportowy, multimedia, elektronikę oraz książki. Na najmłodszych czeka specjalnie wyselekcjonowana sekcja Babies”R”Us oferująca szeroki wybór produktów dla noworodków i niemowląt. Rodzice znajdą tu: zabawki, foteliki samochodowe, wózki, ubranka, mebelki i wiele innych.

Nasze priorytety

Kochamy dzieci! Od ponad 60 lat są dla nas bodźcem do wszystkich działań. W realizacji planów bycia największą światową marką dziecięcą, nie tylko oferujemy szeroki wybór produktów budujących magiczne wspomnienia, ale zapewniamy również ich najwyższy standard.

  •   Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas na pierwszym miejscu!
  •   Nasza polityka bezpiecznych produktów wykracza poza wymogi legislacyjne 
  •   Posiadamy wewnętrzny kodeks zasad etycznych 
  •   Przestrzegamy kodeksu etyki biznesu dotyczącego standardów i zachowania dostawców oraz wykorzystywania dzieci w pracy 
  •   Działamy charytatywnie i posiadamy korporacyjną odpowiedzialność społeczną

 

GOŚCIE - KLIENCI
gwarantujemy niepowtarzalne doznania przy każdej wizycie oraz:
• pełne zabaw, wesołe sklepy
• przyjacielską i pomocną obsługę
• dostępność towarów
• nowości i trendy
• nagrody za lojalność
UDZIAŁOWCY
zawsze przedstawiamy wiarygodne i stabilne wyniki,
a nasi udziałowcy mogą się spodziewać:
• profitu ze sprzedaży
• wzrostu wartości
• zwrotu zainwestowanych środków
• wysokiej produktywności
• zintegrowania operacji
ZESPÓŁ
stworzenie pracownikom wspaniałego miejsca pracy, gdzie podstawą jest:
• zaufanie i szacunek
• indywidualny rozwój pracowników
• różnorodność
• współpraca
• aktywność
• zaangażowanie

 

Historia

Marki własne

Air Zone

Pistolety na naboje piankowe i naboje przyssawki marki Air Zone ® zaprojektowane są tak, by dostarczać niezapomniane wrażenia w trakcie zabawy, zarówno na świeżym powietrzu jak i w domu. Produkty te są niedrogie i będą stanowić źródło wielkiej radości. Oferujemy jednoręczne, automatyczne szybkostrzelne wspaniałe do zabawy pistolety na naboje piankowe,  pistolety tarczowe, wyrzutnie kartaczownicze i długodystansowe piankowe zestawy z łukiem i strzałami, które dostępne są w szerokiej gamie stylów i  nie oprą im się ani żądne przygód dzieci ani oszczędni rodzice. 

Avigo

Marka Avigo ® po raz pierwszy pojawiła się w sklepach  Toys"R"Us w 2008 i jest obecnie jedną z najlepszych marek rowerowych firmy. Avigo, dzięki swojemu skupieniu na zabawie, bezpieczeństwie i wartości,  jest ulubieńcem klientów od momentu wprowadzenia.  W linii Avigo znajduje się ponad 900 produktów dostępnych w różnych stylach, zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych. Asortyment Avigo daje możliwość szerokiego wyboru pomiędzy elektrycznymi pojazdami, rowerami (dla dzieci i nie tylko), skuterami, rolkami i innym sprzętem sportowym. Dodatkowo oferujemy również sprzęt ochronny taki jak kaski i ochraniacze. 

Babies"R"Us

Babies"R"Us jest wiodącym w Stanach Zjednoczonych sprzedawcą produktów dedykowanych dzieciom.  Oferuje szeroki wybór produktów dla noworodków i niemowląt, między innymi łóżeczka i mebelki dla dzieci, foteliki samochodowe, wózki, mleko dla niemowląt, pieluchy, pościel, ubranka dla wcześniaków do rozmiaru 5T, zabawki i mnóstwo pomysłów na wyjątkowe prezenty. 

Bruin Infant

Produkty Bruin ™ Infant wyróżniają się wyjątkowymi postaciami i ugruntowaną paletą delikatnych kolorów. Zabawki tej marki skupiają się na tradycyjnych wzorcach zabawowych dla niemowląt, a linia oferuje  szeroki wybór trwałych produktów dla maluchów. Mając w swoim portfolio funkcjonalne pojazdy, pojazdy muzyczne i do kąpieli, chodziki i centra aktywności, Bruin Infant jest marką, której zaufali rodzice. Ta barwna marka oferuje produkty stymulujące i rozwojowe bazując na klasycznych wzorcach zabawowych dla niemowląt.  Radość dzieci jest naszą najwyższą wartością! 

Bruin Preschool

Bruin ™ Preschool oferuje żywe kolory i dźwięki, jak również charakterystyczny asortyment zabawek,  które wzmagają interakcję i opierają się na tradycyjnych wzorcach zabawy przedszkolnej. Zbiór pojazdów, zestawy do zabawy i zabawki do odgrywania ról, jak również produkty muzyczne, zabawki edukacyjne i zabawki do kąpieli dają dzieciom niekończące się możliwości bezpiecznej i rozwojowej zabawy, a rodzicom i obdarowującym niezwykłą satysfakcję.  

Dream Dazzlers

Dzięki linii produktów Dream Dazzlers ®, oferującej oryginalne ubrania i zabawki, Wasze maluchy zostaną przeniesione w magiczny świat wyobraźni i zabawy. Ten spójny zbiór akcesoriów do odgrywania ról i przebieranek, instrumentów muzycznych i modnych lalek pozwolą młodym wróżkom, księżniczkom, gwiazdom rocka i balerinom stworzyć ich własne bajki i przygody. Rozbudzając wyobraźnię poprzez zabawę i wymyślne przedmioty, kolekcja zabawek Dream Dazzlers pomoże dziecku rozwinąć swoje własne indywidualne poczucie stylu.

Edu Science

Edu Science ®, będąc jedną z pierwszych marek własnych dostępnych w  sklepach Toys"R"Us, oferuje zabawki wysokiej jakości w przystępnej cenie. Daje to wspaniałe możliwości młodym odkrywcom, którzy chcą poznawać świat poprzez zaangażowanie, zabawę i doświadczenia naukowe.  Dzięki szerokiej gamie zabawek nastawionych na wartość, naukę i odkrywanie świata, Edu Science daje dzieciom możliwość tworzenia własnych laboratoriów naukowych, niezależnie od tego czy ich zainteresowania są ukierunkowane na nauki przyrodnicze, botanikę, astronomię, chemię  czy nawet na energię alternatywną. Zbiór produktów Edu Science został zaprojektowany w sposób przyjazny dzieciom.  Dzięki temu mali naukowcy mogą z satysfakcją ożywiać naukę w trakcie zabawy.

Fast Lane

Marka Fast Lane ® oferująca "wszystko na kołach" dostarcza dzieciom w każdym wieku więcej prędkości, akcji i zabawy. Zbiór autentycznych pojazdów, zestawów do ciężarówek i akcesoriów obejmuje pojazdy sterowane zdalnie i radiowo, zestawy samochodowe, zestawy wyścigowe i pojazdy świecące i muzyczne. Fast Lane oferuje najnowsze technologie zdalnego sterowania i  zasilania na baterie. Fantastyczne możliwości są w zasięgu Twojej ręki!  

Home Depot

Licencjonowana linia narzędzi i akcesoriów dostępna wyłącznie w Home Depot ® daje młodym domownikom bezpieczny, zabawny i pouczający wstęp do użytkowania różnego rodzaju sprzętu domowego. Dzieje się to dzięki możliwości naśladowania rodziców w codziennych czynnościach domowych!  Idealne zabawki interaktywne, stoły warsztatowe Home Depot, piły łańcuchowe, przycinarki i inne urządzenia z oświetleniem i dźwiękami dadzą dziecku wrażenie zmagania się z prawdziwym zadaniem domowym razem z rodzicami. Zbiór zabawkowych narzędzi Home Depot jest wytrzymały, trwały, pobudza twórczą zabawę, zręczność i sprzyja wzmacnianiu więzi rodzinnych. 

Just Like Home

Just Like Home ® łączy codzienne czynności z realistycznymi szczegółami, które pozwalają dzieciom  naśladować ważne zadania dorosłych, takie jak robienie zakupów, gotowanie i nadzorowanie przyjęcia urodzinowego. Łącząc szczegóły z funkcjonalnością, ten niedrogi zbiór zabawek do "zabawy w dom" oferuje kuchnie, przybory kuchenne i naczynia, urządzenia, jedzenie, akcesoria do robienia zakupów, przedmioty do sprzątania - wszystkie te produkty przeznaczone są zarówno dla chłopców jak i dla dziewcząt. 

Play On

Play On ® jest wysokiej jakości marką, będącą alternatywą dla produktów elektronicznych i rozrywkowych. Markę, oferującą konkurencyjną wartość, cechuje estetyka i wydajność równa wiodącym markom krajowym. Play On obejmuje akcesoria królujące na rynku, takie jak słuchawki, torby przenośne i inne produkty potrzebne do konsol do gier i odtwarzaczy MP3, przenośnych radiomagnetofonów i odtwarzaczy CD, aparaty cyfrowe i kamery, jak również instrumenty muzyczne. 

Sizzlin' Cool

Przeznaczona do zabawy na świeżym powietrzu marka Sizzlin' Cool ®, pomaga rodzinom tworzyć długotrwałe wspomnienia z ulubionych zajęć na świeżym powietrzu, oferując tym samym niezastąpioną wartość. Niezależnie od tego, czy dzieci zechcą ochłodzić się w basenie przy pomocy pistoletu na wodę czy maszynki do puszczania baniek lub po prostu będą miały ochotę na puszczanie latawców, Sizzlin' Cool oferuje rodzinom wybór zabawek i  atrakcji do zabawy w ogrodzie, na plaży i nie tylko.

Stats

Stats ® jest wysokiej jakości marką sportową, która oferuje najnowocześniejsze produkty i gry sportowe do wykorzystywania zarówno na świeżym powietrzu jak i w domu. Twoje dziecko je pokocha! Na wiosnę i lato, Stats proponuje dzieciom mnóstwo gier na świeżym powietrzu, takich jak golf dla początkujących, piłka nożna, zestawy do hokeja i baseballu, wygodne zestawy wielosportowe do zabawy, jak również trampoliny, skoczki ?pogo? i sprzęt do sportów rakietowych, jak tenis czy badminton. Na złą pogodę Stats ma w zanadrzu  różne rozwiązania do zabawy w domu, takie jak stoły do gry, rzutki, zestawy do gry w kręgle, przenośny zestaw do gry w koszykówkę, maty piankowe jak również sprzęt do hokeja, boksu i tenisa stołowego. 

Totally Me!

Totally Me! ®  jest marką, która idealnie pasuje do kreatywnych dzieci, których pragnieniem jest wyrażanie siebie przez sztukę robienia i noszenia ręcznie wykonanych rzeczy. Zbiór Totally Me!, zawierający zestawy do robótek ręcznych i akcesoria inspirowane najnowszymi trendami, został stworzony tak, by odpowiadał wszystkim zainteresowaniom związanym z robótkami ręcznymi. Naszą dewizą jest kreatywne myślenie, czyli nie zwlekaj i "zrób to sam" i "zaprojektuj to sam". Totally Me! oferuje pełną gamę produktów rzemieślniczych, w których nieodłączna wartość dobrej zabawy połączona jest z aktem "tworzenia". Satysfakcja dziecka jest gwarantowana!

TM!

Zbiór produktów "wymieszaj i połącz" marki TM! ® zawiera akcesoria związane z modą, biżuterię, elementy wystroju pomieszczeń i kosmetyki. Produkty te pobudzają wyobraźnię i inspirują dziecko do rozwoju i dzielenia się swoją niepowtarzalną osobowością z rodziną i przyjaciółmi. Linia TM!, oferująca spersonalizowane prezenty i wyprzedzające modę akcesoria, pozwala dziecku bawić się wypróbowując nowy ekscytujący wygląd, oparty na indywidualnej osobowości dziecka.  

True Heroes

True Heroes ® jest najważniejszym przedstawicielem firmy oferującym asortyment do zabawy w bohatera. Z  pomocą produktów True Heroes możliwe jest odtwarzanie całego otoczenia bohatera, które zaczaruje dzieci w każdym wieku. True Heroes stawia na piedestale prawdziwych bohaterów z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, oferując wysokiej jakości figurki bohaterów, pojazdów militarnych, zestawy do zabawy i realistyczne akcesoria do wcielania się w ulubionego bohatera. Jako zbiór produktów oferujących zarówno figurki jak i możliwość wcielania się w różne postacie True Heroes jest innowacyjną zróżnicowaną marką, która wyróżnia się spośród innych marek dostępnych na rynku. 

Universe of Imagination

Nastawione na całoroczną naukę, odkrycia, kreatywność i poznawanie świata Universe of Imagination ™ stanowi największy segment w portfelu wyłącznych marek Toys"R"Us. Ten zbiór ponadczasowych zabawek edukacyjnych został zaprojektowany w celu rozwijania kluczowych wzorców zabawowych u dzieci między 12 miesiącem a 8 rokiem życia. Wykorzystując ogromną dziecięcą wyobraźnię, ten wysokiej jakości asortyment obejmuje zabawki do pierwszego odkrywania świata, tematyczne zestawy do zabawy, stroje do przebierania, zestawy kolejowe i konstrukcyjne, domki dla lalek, puzzle, gry, przybory do malowania i robótek ręcznych i instrumenty muzyczne. Przedmioty zostały zaprojektowane tak, by stymulować wzrokowe, słuchowe i dotykowe zmysły dziecka. W związku z tym niektóre produkty wzbogacone są o naturalne odcienie drewna, natomiast inne mają symbole i wzory w jaskrawych kolorach. 

You & Me

Kolekcja lalek i akcesoriów You & Me ®  została zaprojektowana tak, by przekraczać oczekiwania każdego malucha, który chciałby zająć się lalką potrzebującą opieki i karmienia.  Marka oferuje zwykłe lalki i lalki interaktywne, które można kolekcjonować, jak również akcesoria takie jak foteliki samochodowe, wózki, lalki etniczne, mówiące lalki, lalki bliźnięta wraz z pasującymi ubrankami You & Me. Marka You & Me oferuje asortyment, który pomoże odzwierciedlić osobowość i wyobraźnię każdego dziecka.

Galeria sklepów

 

Galeria Toys"R"Us

 

Bezpieczeństwo produktów

W Toys”R”Us bezpieczeństwo naszych klientów zawsze jest i było naszym priorytetem. Posiadamy rygorystyczny program bezpieczeństwa dla produktów. Wymagamy, aby każdy z kupowanych przez nas produktów spełniał wszelkie prawa, regulacje i normy. W związku z tym nasze protokoły z testów zawierają aktualne wymagania normatywne, tak aby mogły być sprzedawane również na terenie naszego kraju.

Deklaracje zgodności

Bezpieczeństwo

Eko-odpowiedzialni

Prowadzenie działalności bez szkody dla środowiska i przestrzeganie zasad prawidłowego postępowania z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym to dla nas priorytet.

Dlatego zarejestrowaliśmy się w rejestrze przedsiębiorstw prowadzonym przez GIOŚ jako Wprowadzający sprzęt i podjęliśmy współpracę z Electro-System Organizacją Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.

Każdy z nas jest użytkownikiem sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a co za tym idzie potencjalnym wytwórcą niebezpiecznego dla ludzi i środowiska odpadu!

Z drugiej strony zużyty sprzęt to cenny materiał, z którego możemy odzyskać takie surowce jak miedź, cyna, żelazo, szkło a nawet złoto i srebro.

Jak bezpiecznie pozbyć się zużytego sprzętu?

  1. Zestawy w sklepie, w którym kupujesz nowe urządzenie. Każdy sklep ma obowiązek nieodpłatnego przyjęcia starego sprzętu jeśli kupimy w nim nowy sprzęt tego samego typu i w tej samej ilości.
  2. Odnieś do punktu zbierania. Informację o najbliższych lokalizacjach znajdziecie na stronie internetowej lub tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy, a także na stroniewww.electro-system.pl
  3. Zostaw w punkcie serwisowym. Jeżeli naprawa sprzętu jest nieopłacalna lub niemożliwa ze względów technicznych, serwis jest zobowiązany do nieodpłatnego przyjęcia tego urządzenia.

Zebrany w ten sposób sprzęt trafia do specjalistycznych zakładów przetwarzania, gdzie w pierwszej kolejności zostaną usunięte z niego składniki niebezpieczne. Pozostałe elementy trafią do odzysku i recyklingu.

 

Nie wolno wyrzucać zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami!
Grożą za to wysokie kary pieniężne.

 

Do prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym zachęcamy wspólnie z firmą ELECTRO-SYSTEM S.A.

Nasi dostawcy

 

Dostawcy

 

Kontakt - Centrala

Toys"R"Us
ul.Marynarska 19A
02-674 Warszawa
tel. 22 607 02 00
kontakt.pl@toysrus.com

 

Ostatnia aktualizacja: 28-10-2014