KARIERA

Proces rekrutacyjny
Aktualne oferty
Kandydatura spontaniczna


WITAMY W ZESPOLE TOYS"R"US

Podstawą sukcesu jest wizja, pasja i zaangażowanie, a przede wszystkim - ludzie...

Oferujemy niepowtarzalną okazję dołączenia do zespołu, który rozwija i buduje kulturę organizacyjną nowopowstałej firmy w Polsce. To wyjątkowy moment dla całej kadry pracowników, w którym każdy ma możliwość kształtowania wartości, kultury oraz atmosfery pracy.

Nasze wartości to: niezawodność, dynamizm, autentyczność oraz odpowiedzialność.
Jeżeli identyfikujesz się z nimi - nie zwlekaj, zgłoś swoją kandydaturę!

Proces rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny i jego etapy są uzależnione od działu i stanowiska, na które aplikuje kandydat/-tka.
W naszych projektach wykorzystujemy nowoczesne, ale też oryginalne metody rekrutacji i selekcji,dobrane odpowiednio do wymogów danego stanowiska.

Proces  składa się z następujących etapów:

I. Aplikacja on-line - wysyłana jako kandydatura spontaniczna lub w odpowiedzi na wybrane przez Ciebie ogłoszenie rekrutacyjne
II. Rozmowa kwalifikacyjna (Dział HR oraz bezpośredni Manager)
III. Assesment Center/Case Study

Poszukujemy kandydatów autentycznych i naturalnych, których wartości są spójne z Naszymi wartościami, a przede wszystkim ludzi, którzy wnoszą wartość dodaną do Naszej firmy.

Jeśli uważasz, że to właśnie TY będziesz interesującym kandydatem – nie czekaj!
Dołącz do Naszego Teamu Toys”R”Us  Polska!

Aktualne oferty

W związku z planowanym dynamicznym rozwojem sieci TOYS"R"US w Polsce, poszukujemy nowych talentów do naszych sklepów oraz Centrali w Warszawie. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i złóż swoją aplikację.

Pamiętaj!

Aplikacje z numerem referencyjnym w temacie wiadomości prosimy przesyłać na adres kariera@toysrus.com. Możesz również skorzystać z formularza online. 

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

 

Kandydatura spontaniczna

  Jeśli chciałabyś/-łbyś pracować w naszym zespole, a w danym momencie nie ma interesującego Cię projektu rekrutacyjnego, wyślij nam swoją kandydaturę spontaniczną na adres: kariera@toysrus.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Ostatnia aktualizacja: 03-26-2015