background

Multimedia

Filtruj według:

Więcej...
 

GRY I KONSOLE


EKRAN PEŁEN DOBREJ ZABAWY

 

W czasie deszczu dzieci się nudzą…

 

…ale nie w Twoim domu! Zapewnij swojemu Dziecku prawdziwie rozgrzewające emocje w trakcie interaktywnej rozrywki w zupełnie innym świecie! Na wirtualnych półkach naszego sklepu znajdziesz gry i konsole, dzięki którym Twój Maluch przeżyje niezapomniane chwile, rozwinie umiejętności logicznego myślenia, poprawi zręczność i zdolność szybkiego podejmowania decyzji.

 

RAMIĘ W RAMIĘ Z SUPERBOHATEREM!

 

Twój synek także marzy o szybkim wyścigu z Zygzakiem Mcquinem lub o ratowaniu świata z ulubionym Superbohaterem? Twoja córeczka chce zostać czarodziejką i uczyć się sztuczek w Szkole Magii w Hogwarcie? Przekrocz ze swoim Maluchem granice kreskówek i przeżyjcie razem niezapomnianą przygodę! Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz gry na konsole i komputer z ulubionymi postaciami z wielu bajek – LEGO, Star Wars, Cars, Harry Potter to zaledwie kilka propozycji!

 

DLA KAŻDEGO, W KAŻDYM WIEKU

 

Pogoda nie pozwala na bieganie po boisku? Nic nie szkodzi! W sportowy świat wciągną Was aktualne i popularne gry FIFA, które również znajdziesz w naszym sklepie! Twoje dziecko ustawi skład drużyny oraz taktykę na każdy mecz, a każdy strzał, podanie i drybling zapewni mu prawdzie piłkarskie emocje. Doskonała grafika przeniesie go wprost na najbardziej znane stadiony świata oraz pozwoli wczuć się w klimat meczów ligi mistrzów!

 

INTERAKTYWNIE NA MAXA!

 

Oferujemy najpopularniejsze gry i konsole znanych światowych marek. Możesz wybierać spośród sprzętów takich producentów jak Playstation 3, Playstation 4, PSP, Xbox. Znajdź gry i konsole, dzięki którym wywołasz na buzi swojego Dziecka uśmiech od ucha do ucha!