background

Gry i puzzle

Filtruj według:

Więcej...
 

GRY I PUZZLE


TERAZ TWÓJ RUCH

 

No to gramy! Przesuwasz się o dwa pola i spotykasz czarodzieja, który proponuje Ci…

 

…kreatywne gry planszowe, edukacyjne i towarzyskie oraz puzzle dla Dzieci w każdym wieku! Nasze zabawki zapewniają wyjątkowy trening szarych komórek, wyobraźni i inteligencji emocjonalnej oraz fascynującej nauki poprzez rozwiązywanie zagadek oraz kreatywne zdobywanie wiedzy. Co więcej proponujemy gry i puzzle, które dają radość wygranej i uczą cierpliwości.

 

RODZINNA ZABAWA

 

Gry i puzzle to najlepsza propozycja na prezent dla Twojego Dziecka, dla Ciebie i całej rodziny, ponieważ każda chwila spędzona na wspólnej zabawie gwarantuje wyjątkową atmosferę za każdym razem! Z kolei każda gra z małymi przyjaciółmi to niepowtarzalna okazja, aby uczyć się współpracować i rywalizować w trakcie rozwiązywania zagadek, quizów, układanek i wyścigów po planszy.

 

WYBÓR XXL

 

Proponujemy Ci ogromny wybór gier planszowych, kieszonkowych, towarzyskich i edukacyjnych dla Dzieci i dorosłych w każdym wieku. Znajdziesz u nas także puzzle z ulubionymi bohaterami z bajek: My Little Pony, Planes, Cars, Jej wysokość Zosia, Monster High i wielu innych, za którymi przepada Twoje Dziecko! Oferujemy gry i zabawki najlepszych producentów, m.in. firmy Karotka, Granna oraz Egmont! Sprawdź nasze gry i puzzle, które wywołają na buźce Twojego Dziecka wyraz prawdziwego zaangażowania.