Promocje gazetkowe do -60%!
background

Klocki

Filtruj według:

Więcej...
 

KLOCKI


BUDUJEMY DOBRĄ ZABAWĘ

 

Obudź w swoim Maluchu kreatywnego konstruktora!

 

Nowoczesne zabawki edukacyjne szybko nudzą się Twojemu Dziecku? Nic dziwnego – w końcu zabawa nimi to tylko odtwarzanie, a nie kreowanie i budowa nowych konstrukcji! Receptą na nudę są klocki dostępne w naszym sklepie internetowym!

 

DLA MALUCHA W KAŻDYM WIEKU

 

Przygoda z klockami zaczyna się od chwytania pojedynczych elementów i rzucania nimi o podłogę. Później największą radość sprawia burzenie konstrukcji tworzonych przez innych. Zanim się obejrzysz, Twoje Dziecko zacznie tworzyć własne, coraz bardziej złożone budowle, wprawiając Cię w dumę i zdumienie!

 

MEGA PAKIET KORZYŚCI

 

Zabawa klockami działa pobudzająco. Rozwija skrzydła wyobraźni, zwiększa kreatywność, poprawia sprawność manualną i koordynację wzrokową Twojego Dziecka! Co więcej, klocki będą doskonałą pomocą w trakcie nauki rozpoznawania kolorów, kształtów, czy podstaw matematyki!

 

SPRAWDZONE MATERIAŁY BUDOWLANE

 

Spraw, by Twój młody adept sztuki budowlanej tworzył wieże, garaże, samoloty i inne konstrukcje z bezpiecznych i atestowanych materiałów! Sięgnij po klocki znanych producentów, jak LEGO, PLAYMOBILE, GEOMAG! W ofercie naszego wirtualnego sklepu znajdziesz ponad 500 różnorodnych zestawów klocków dla dzieci w każdym wieku! Drewniane, plastikowe, proste i bardziej skomplikowane, wielo- i jednokolorowe – wybierzesz coś w sam raz dla Twojego Malucha!