background

Zabawki przedszkolne

Filtruj według:

Więcej...
 

ARTYKUŁY DLA PRZEDSZKOLAKÓW


STWÓRZ PAKIET MAŁEGO ODKRYWCY

 

Twoje Dziecko to prawdziwy Mały Odkrywca? Pomóż mu poznać świat i rozwinąć skrzydła wyobraźni!

Artykuły dla przedszkolaków TOYS „R” US wciągną Twojego Malucha w wir fantastycznej i beztroskiej zabawy, w trakcie której będzie mógł swobodnie się rozwijać, szukając odpowiedzi na wszystkie najtrudniejsze pytania świata!

 

ENTLICZEK, PĘTLICZEK, MALOWANY STOLICZEK…

 

… a na tym stoliczku całe mnóstwo różności – zestawów klocków, instrumentów muzycznych, pluszaków, przebrań, pojazdów i innych kreatywnych zabawek. Na wirtualnych półkach naszego sklepu znajdziesz artykuły dla przedszkolaków na każdą okazję – zarówno do codziennej zabawy z przyjaciółmi, jak i na misję specjalną Małego Odkrywcy!

 

MAŁY CZŁOWIEK, WIELKA CIEKAWOŚĆ ŚWIATA

 

Wiemy, jak wiele trudnych i ważnych pytań każdego dnia zadaje Twój Przedszkolak. Właśnie dlatego wśród artykułów dla przedszkolaków w naszym sklepie znajdziesz również książeczki i zabawki naukowe, które pomogą Tobie i Twojemu Maluchowi znaleźć odpowiedź na każde „a dlaczego?”, „a po co?”, „a co to jest?”.

 

DOBOROWE TOWARZYSTWO!

 

W trakcie odkrywania wielkiego świata Twojemu Małemu Odkrywcy będą towarzyszyć jego ukochani bohaterowie – Angry Birds, Cars, Chi Chi Love, Furby oraz wiele innych! W naszej ofercie znajdziesz zabawki skonstruowane przez ekspertów takich marek, jak Bruin, Disney, Bruder, Chicco, Clemmy. Sprawdź nasze artykuły dla przedszkolaków i wybierz coś w sam raz dla swojego Małego Odkrywcy!