background

Karmienie

Filtruj według:

Więcej...
Philips Avent
Nuk
Tommee tippee
Lovi
Canpol babies
Chicco
MAM
Medela
Nuby
DrBrowns
 

PIELĘGNACJA I KARMIENIE


NIE MA JAK U MAMY!

 

Stwórz bezpieczny i praktyczny świat dla swojego Maluszka!

 

Ciało Twojego Maleństwa każdego dnia wymaga szczególnej opieki i wyjątkowej delikatności. Dzięki naszym funkcjonalnym i praktycznym akcesoriom obowiązki mamy, jak pielęgnacja i karmienie Maluszka zamieniają się w wyjątkowe chwile pełne fascynującej bliskości między Tobą a Twoim Skarbem.

 

MAMA DO ZADAŃ SPECJALNYCH!

 

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria ułatwiające życie każdego rodzica, które sprawią, że przebieranie, przewijanie, karmienie czy kąpanie Twojego Maleństwa będzie przebiegało sprawnie i wygodnie. Sięgnij po nasze pieluchy, chusteczki, butelki, laktatory, śliniaki, torby, przewijaki, kosze na pieluchy, a w pokoju Maluszka poczujesz się jak prawdziwy agent do zadań specjalnych!

 

WSPARCIE Z ATESTEM

 

Właściwa pielęgnacja i karmienie Twojego Maluszka to czynności, do których chcesz używać sprzętów najwyższej jakości, ponieważ masz pewność, że spełniają one najwyższe normy bezpieczeństwa! Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz bezpieczne i atestowane akcesoria znanych firm – w tym m.in. Angelcare, Beaming Baby, Bedo, Avent, Bibi Swiss, Babies „R” Us.

 

PRAKTYCZNIE – PIĘKNIE – Z UŚMIECHEM!

 

Wiemy o tym, że świat Twojego Maluszka poza tym, że bezpieczny i funkcjonalny, powinien być również wyjątkowo piękny! Na wirtualnych półkach naszego sklepu znajdziesz zatem akcesoria do pielęgnacji i karmienia w oryginalnych wzorach i kolorach! Sprawdź nasze akcesoria i bądź sprytną mamą!